Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

News

2020-03-21

OBNIŻENIE RAT LEASINGOWYCH

Szanowni Klienci, jeżeli w związku z zaistniałą sytuacją potrzebujecie obniżenia rat leasingowych to prosimy o wypełnienie wniosku o "zmianę warunków umowy" i przesłanie go na adres cok@impuls-leasing.pl
Więcej informacji...

2020-03-20

Zamknięcie Biur Regionalnych i Centrali IMPULS-LEASING

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i naszych Pracowników podjęliśmy decyzję o zamknięciu naszych Biur Regionalnych oraz Centrali w Warszawie dla gości z zewnątrz. Zamknięcie biur obowiązuje od 20 marca 2020, aż do odwołania.
Więcej informacji...

2020-03-16

Kontakt z Centralą IMPULS-LEASING Polska - komunikat

Szanowni Klienci, informujemy, że w związku z delegowaniem większości pracowników do pracy zdalnej, Centrala IMPULS-LEASING Polska wykonuje wybrane czynności dotyczące telefonicznej obsługi Klientów w ograniczonym zakresie. W związku z tym prosimy o korzystanie z poczty e-mail w komunikacji z nami.
Więcej informacji...

2019-06-24

IMPULS-LEASING Firmą Przyjazną Klientowi po raz piąty!

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma pozytywnie przeszła badanie jakości obsługi Klienta i po raz piąty otrzymała godło "FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI”.
Więcej informacji...

IMPULS-LEASING Firmą Przyjazną Klientowi po raz piąty!
Banner Banner Banner
Tagi strony: kalkulator leasingowy,leasing, leasing aut, leasing środków transportu, leasing dla lekarzy, leasing maszyn, leasing operacyjny, leasing samochodów, leasing samochodowy, leasing samochodowy, leasing sprzętu budowlanego, leasing sprzętu medycznego, sprzęt poleasingowy